Beste club van Noord-Holland 2017
Gratis weekpas
Diversiteit van 70 groepslessen
Twee clubs in Amsterdam (met PT)

Download hier het groepsrooster.

Bekijk hier de uitleg per les.

Lessen reserveren
Download nu jouw gepersonaliseerde mywellness app ‘Fresh Fitness’ om je trainingen bij te houden, je gezondheid te tracken en groepslessen te reserveren! Let op! je hebt een actief wellness account nodig om in te kunnen loggen op je app (deze heb je als  het goed is gemaakt met de  trainer bij Fresh, heb je er  geen? We helpen je graag bij Fresh)

Download hier voor Iphone
Download hier voor Android

Meer informatie? Vraag ernaar bij de receptie of een van de trainers van Fresh.

De reservering wordt 5 minuten voor de les weer vrij gegeven. Mocht je vertraagd zijn? Bel dan even zodat we de reservering vast kunnen houden voor je.

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
07:00 - 08:00 Spin & Strength07:15 - 08:15
Georgia


Fresh Zumba08:30 - 09:30
Inloop is tot 08:45
Peter


Fresh Bodypump09:30 - 10:30
Sonja


Critical Alignment Yoga10:30 - 11:30
Katelijn
Fresh Bootycore07:15 - 07:45
Stijn
Fresh Boxing07:15 - 08:15
Danielle
Spin & Strength07:15 - 08:15
Georgia


Critical Alignment Yoga08:30 - 09:30
Katelijn


Fresh Zumba09:30 - 10:30
Peter


Body Shape10:30 - 11:30
Sonja


Body Basic11:45 - 12:30
Laura
08:00 - 09:00 Fresh Boxing08:30 - 09:30
Danielle


Body Shape09:30 - 10:30
Sonja


Iyengar Yoga10:30 - 11:30
Mario


Body Basic11:45 - 12:30
Guan
Zumba Step08:30 - 09:30
Peter


Body Shape09:30 - 10:30
Alessandra


Pilates10:30 - 11:30
Alessandra


Body Basic11:45 - 12:30
Alessandra
09:00 - 10:00 Pilates09:30 - 10:30
Ingrid


Fresh Bodypump10:30 - 11:30
Sonja
Polar Hit-Cycling09:30 - 10:30
Marieke


Fresh Bodypump10:30 - 11:30
Rudi


Fresh Zumba11:30 - 12:30
Esther


Pilates12:30 - 13:30
Maddy
Fresh Bodypump09:30 - 10:30
Lisa


Fresh Boxing10:30 - 11:30
Team Ramzi


Polar Hit-Cycling11:30 - 12:30
Petra


Pilates12:30 - 13:30
Fleur
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 Pilates13:00 - 14:00
Maddy
Energizing Flow Yoga13:00 - 14:00
Maddy
Yin Yoga13:00 - 14:15
Hellen
Yin Yoga13:00 - 14:15
Hillt
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Energizing Flow Yoga15:00 - 16:30
Dorit
Iyengar Yoga15:00 - 16:30
Sarah
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Polar Hit-Cycling17:45 - 18:45
Petra


Body Shape18:45 - 19:45
Josine
Energizing Flow Yoga17:45 - 18:45
Dorit


Fresh Boxing18:45 - 19:45
Marciano


Fresh Cross-Camp19:30 - 20:30
Peter


Polar Hit-Cycling20:00 - 21:00
Arie
Spin & Strength17:45 - 18:45
Reserveren mogelijk
Georgia


Body Shape18:45 - 19:45
Mounir
Fresh Bodypump17:45 - 18:45
Elena


Body Shape18:45 - 19:45
Elena


Fresh Cross-Camp19:30 - 20:30
Peter


Fresh HIT19:45 - 20:15
Onno


Polar Hit-Cycling20:00 - 21:00
Arie
Fresh Boxing17:45 - 18:45
Team Ramzi
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00 Fresh Bodypump20:00 - 21:00
Colette
Fresh Bodypump20:00 - 21:00
Joey
21:00 - 22:00 Fresh Boxing21:00 - 22:00
Danielle
Body Shape21:00 - 22:00
Mounir
Yin Yoga21:00 - 22:00
Hellen
Fresh Boxing21:00 - 22:00
Jeroen
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
11:00 - 12:00 Body Basic11:45 - 12:30
Guan
Body Basic11:45 - 12:30
Alessandra
Body Basic11:45 - 12:30
Laura
12:00 - 13:00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09:00 - 10:00 Body Shape09:30 - 10:30
Sonja
Body Shape09:30 - 10:30
Alessandra
10:00 - 11:00 Body Shape10:30 - 11:30
Sonja
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 Body Shape18:45 - 19:45
Josine
Body Shape18:45 - 19:45
Mounir
Body Shape18:45 - 19:45
Elena
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00 Body Shape21:00 - 22:00
Mounir
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08:00 - 09:00 Critical Alignment Yoga08:30 - 09:30
Katelijn
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00 Critical Alignment Yoga10:30 - 11:30
Katelijn
11:00 - 12:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
13:00 - 14:00 Energizing Flow Yoga13:00 - 14:00
Maddy
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Energizing Flow Yoga15:00 - 16:30
Dorit
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Energizing Flow Yoga17:45 - 18:45
Dorit
18:00 - 19:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Woensdag

Zaterdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09:00 - 10:00 Fresh Bodypump09:30 - 10:30
Sonja
Fresh Bodypump09:30 - 10:30
Lisa
10:00 - 11:00 Fresh Bodypump10:30 - 11:30
Sonja
Fresh Bodypump10:30 - 11:30
Rudi
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Fresh Bodypump17:45 - 18:45
Elena
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00 Fresh Bodypump20:00 - 21:00
Colette
Fresh Bodypump20:00 - 21:00
Joey
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
07:00 - 08:00 Fresh Bootycore07:15 - 07:45
Stijn
Click on the class name to get additional info

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
07:00 - 08:00 Fresh Boxing07:15 - 08:15
Danielle
08:00 - 09:00 Fresh Boxing08:30 - 09:30
Danielle
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00 Fresh Boxing10:30 - 11:30
Team Ramzi
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Fresh Boxing17:45 - 18:45
Team Ramzi
18:00 - 19:00 Fresh Boxing18:45 - 19:45
Marciano
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00 Fresh Boxing21:00 - 22:00
Danielle
Fresh Boxing21:00 - 22:00
Jeroen
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Vrijdag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19:00 - 20:00 Fresh Cross-Camp19:30 - 20:30
Peter
Fresh Cross-Camp19:30 - 20:30
Peter
20:00 - 21:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19:00 - 20:00 Fresh HIT19:45 - 20:15
Onno
20:00 - 21:00
Click on the class name to get additional info

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08:00 - 09:00 Fresh Zumba08:30 - 09:30
Inloop is tot 08:45
Peter
09:00 - 10:00 Fresh Zumba09:30 - 10:30
Peter
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Fresh Zumba11:30 - 12:30
Esther
12:00 - 13:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Vrijdag

Zaterdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
10:00 - 11:00 Iyengar Yoga10:30 - 11:30
Mario
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Iyengar Yoga15:00 - 16:30
Sarah
16:00 - 17:00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09:00 - 10:00 Pilates09:30 - 10:30
Ingrid
10:00 - 11:00 Pilates10:30 - 11:30
Alessandra
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 Pilates12:30 - 13:30
Maddy
Pilates12:30 - 13:30
Fleur
13:00 - 14:00 Pilates13:00 - 14:00
Maddy
Click on the class name to get additional info

Maandag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09:00 - 10:00 Polar Hit-Cycling09:30 - 10:30
Marieke
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Polar Hit-Cycling11:30 - 12:30
Petra
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Polar Hit-Cycling17:45 - 18:45
Petra
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00 Polar Hit-Cycling20:00 - 21:00
Arie
Polar Hit-Cycling20:00 - 21:00
Arie
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Zaterdag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
07:00 - 08:00 Spin & Strength07:15 - 08:15
Georgia
Spin & Strength07:15 - 08:15
Georgia
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Spin & Strength17:45 - 18:45
Reserveren mogelijk
Georgia
18:00 - 19:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
13:00 - 14:00 Yin Yoga13:00 - 14:15
Hellen
Yin Yoga13:00 - 14:15
Hillt
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00 Yin Yoga21:00 - 22:00
Hellen
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08:00 - 09:00 Zumba Step08:30 - 09:30
Peter
09:00 - 10:00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09:00 - 10:00 Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:10 - 09:25Fresh Core09:10 - 09:25
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 Fresh Core14:45 - 15:00Fresh Core14:45 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09:00 - 10:00 Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:00 - 09:15Fresh Core09:10 - 09:25Fresh Core09:10 - 09:25
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45Fresh Core11:30 - 11:45
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 Fresh Core14:45 - 15:00Fresh Core14:45 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15Fresh Core16:00 - 16:15
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00Fresh Core19:45 - 20:00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag